Firemné vzdelávanie

Záleží mi na tom, aby sa pre vás stali moje vzdelávacie aktivity investíciou so stredno- a dlhodobou návratnosťou.  Preto medzi nimi nájdete len také, pri ktorých môžem využiť svoje dlhoročné praktické skúsenosti. 

Záleží mi na tom, aby účastníci mohli mnou sprostredkované vedomosti a zručnosti ihneď využiť v každodennej práci. Preto k ich príprave pristupujem až po dôkladnom oboznámení sa s potrebami, firemnými reáliami a so špecifikami účastníkov. 


1. Témy na mieru pripravovaného vzdelávania pre firemných klientov. 

Ponuka vzdelávacích aktivít na sezónu 2023/24:

Ostatné bľúbené kurzy a workshopy: 


2. Vzdelávací a rozvojový program HR prúsery

Tento, na Slovensku jedinečný rozvojový program je založený na mnohoročných praktických skúsenostiach s riešením problémov so (a medzi) zamestnancami. Vznikol v spolupráci so spoločnosťou Developium s.r.o. s cieľom komplexne a systematicky pripravovať odborníkov na prevenciu a riešenie závažných situácií na pracoviskách. 

Pre viac informácií o programe kliknite na banner. 


3. Firemní klienti


Zaujala vás aktuálna ponuka vzdelávania, alebo máte záujem o vzdelávacie aktivity na iné témy? Neváhajte ma kontaktovať telefonicky na čísle 0908 157 197, alebo využite kontaktný formulár.


4. Referencie účastníkov

Alexandra P., (Nitra): "...tak akosi vo mne doznievajú informácie z vášho školenia a chcela by som sa poďakovať za "nakopnutie". Okrem informácií k prezentáciám mali pre mňa hodnotu i tie navyše - osobnostné, s ktorými denno denne pracujeme... A naozaj pozrieť sa na problém z druhej strany ma motivovalo, ako aj vaše skúsenosti s riešením konfliktov i iných vecí... Chcem sa len poďakovať a prajem, aby sa Vám v práci darilo :)"

Alica E., (Dubnica nad Váhom): "Perfektná organizácia a simulácia pracovného konfliktu. Všetci členovia hry sa aktívne zapájali do hry a nechýbali ani situácie z reálneho pracovného života. Kolegovia túto hru veľmi ocenili a zhodli sa, že im pomôže aj pri rozhodovaní v budúcnosti. Ďakujem pánovi Révayovi za prípravu a vedenie hry, môžeme vrúcne odporučiť :)"

Eva M., (Bratislava): "...ďakujem za celý deň. Konečne prakticky zamerané školenie. Nové vedomosti a nacvičenie rozhovorov môžem hneď zajtra využiť v robote."

Martin L., (Trnava): "...p. Revay, ďakujem za mentorovanie kolegyne R.. Jej schopnosti riešiť problémy a aktívne viesť ťažké rozhovory so zamestnancami sa po dvoch mesiacoch zlepšili tak, že teraz je pomocou aj pre ostatných. A ďakujem aj za neplánovanú pomoc pri aktualizácii PP. Teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Ľubica Š., (Prešov): "Veľké ďakujem. Bolo to opäť úžasné. :)"

Zdeno H., (Bratislava): "Ahoj, chcem ti popriat vse dobre do noveho roka. A tiez sa pochvalit ze je Pavlina spokojna so mnou, ze som urobil velky pokrok. Za to sa ti chcem este raz moc podakovat 😄"