Ponuka spolupráce pre vzdelávacie spoločnosti

Hľadáte lektora na konkrétny projekt? Chceli by ste rozšíriť svoje portfólio o atraktívne témy? Alebo potrebujete jednorazový záskok? 

Som vyštudovaný andragóg a  po dlhoročnej praxi v rôznych líderských pozíciách pôsobím od roku 2016 ako lektor a mentor. 

Vo svojom portfóliu mám výhradne témy, s ktorými mám osobnú skúsenosť a v ktorých môžem uplatniť praxou overené teórie, prístupy a techniky. 

Som autorom viacerých rozvojových programov ("HR prúsery", "Junior manažér" , "Transfer zamestnaneckých znalostí a skúseností" a pod..) . 

Okrem nich mám vo svojom portfóliu podrobne rozpracované témy líderských zručností pre A a B level, témy náročnej komunikácie, vymáhania pohľadávok, neverbálnej komunikácie či  riešenia konfliktov a témy firemného vzdelávania od A po Z. 

V menšom rozsahu sa venujem teambuildingovým aktivitám.

Všetky rozvojové aktivity z môjho protfólia flexibilne prispôsobujem potrebám účastníkov a požiadavkám objednávateľov. Od roku 2016 mám skúsenosti so vzdelávaním a rozvojom zamestnancov v bankovnictve a poisťovníctve, maloobchode, automotive a strojárskom priemysle, energetike, telekome, logistike a doprave, ale i  v školstve, kultúre či v štátnej sfére. 

Nevenujem sa predajným a obchodným zručnostiam, marketingu, projektovému a strategickému vedeniu a niektorým iným témam, s ktorými nemám praktické skúsenosti. 

Vo svojej práci využívam moderné spôsoby výučby - agilné vzdelávanie, online vzdelávanie a pod .. 

Okrem odbornosti vám počas spolupráce ponúkam zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu, flexibilitu a tiež ekologicky a spoločensky zodpovedný prístup. 

V prípade záujmu o dlhodobú či jednorazovú spoluprácu ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0908 157 197, alebo využite kontaktný formulár. 

Teším sa na stretnutie a spoluprácu.