Vzdelávacie aktivity

Vzdelávanie je investícia. S týmto prístupom pripravujem vzdelávacie aktivity na mieru, alebo otvorené prednášky a workshopy pre širokú verejnosť.  


Klienti a účastníci:


Referencie a vyjadrenia účastníkov:

Alexandra P., (Nitra): "...tak akosi vo mne doznievajú informácie z vášho školenia a chcela by som sa poďakovať za "nakopnutie". Okrem informácií k prezentáciám mali pre mňa hodnotu i tie navyše - osobnostné, s ktorými denno denne pracujeme... A naozaj pozrieť sa na problém z druhej strany ma motivovalo, ako aj vaše skúsenosti s riešením konfliktov i iných vecí... Chcem sa len poďakovať a prajem, aby sa Vám v práci darilo :)"

Alica E., (Dubnica nad Váhom): "Perfektná organizácia a simulácia pracovného konfliktu. Všetci členovia hry sa aktívne zapájali do hry a nechýbali ani situácie z reálneho pracovného života. Kolegovia túto hru veľmi ocenili a zhodli sa, že im pomôže aj pri rozhodovaní v budúcnosti. Ďakujem pánovi Révayovi za prípravu a vedenie hry, môžeme vrúcne odporučiť :)"

Eva M., (Bratislava): "...ďakujem za celý deň. Konečne prakticky zamerané školenie. Nové vedomosti a nacvičenie rozhovorov môžem hneď zajtra využiť v robote."

Martin L., (Trnava): "...p. Revay, ďakujem za mentorovanie kolegyne R.. Jej schopnosti riešiť problémy a aktívne viesť ťažké rozhovory so zamestnancami sa po dvoch mesiacoch zlepšili tak, že teraz je pomocou aj pre ostatných. A ďakujem aj za neplánovanú pomoc pri aktualizácii PP. Teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Ľubica Š., (Prešov): "Veľké ďakujem. Bolo to opäť úžasné. :)"

Zdeno H., (Bratislava): "Ahoj, chcem ti popriat vse dobre do noveho roka. A tiez sa pochvalit ze je Pavlina spokojna so mnou, ze som urobil velky pokrok. Za to sa ti chcem este raz moc podakovat 😄"